CEL MISJI

Twoim zadaniem jest osiągnąć maksymalną przyjemność i zadowolenie z ekskluzywnych, wakacji na pokładzie luksusowego jachtu, żeglując po prawdziwym raju wysp Morza Karaibskiego.

Spędzić niezapomniane, wyjątkowe, beztroskie i rozpustne 14 dni.

 

W słońcu w wietrze, lazurowym Morzu Karaibskim i Oceanie Atlantyckim. Na dzikiej Dominice, niemal europejskiej Martynice, St. Luci „Pięknej Helenie” Indii Zachodnich. W niewymuszonej atmosferze, lokalnym kolonialnym kolorycie leniwie upływającego czasu. Żeglując, nurkując,  zażywając morskich i słonecznych kąpieli, eksplorując podwodne rafy i odkrywając wulkaniczne wyspy. Podziwiając faunę i florę lasu równikowego. Rozkoszując się lokalnie destylowanym rumem, delektując owocami morza, zachwycając się pięknymi Kreolkami.

 

Jak Krzysztof Kolumb odkrywając w niedzielne przedpołudnie Dominikę, zacieśniając „dyplomatyczne stosunki” z tubylcami uważać by „nie zakończyć żywota na ruszcie w wiosce Karibów”. Kotwicząc w kryjówce osławionego pirata Jambe de Bois na Pigon Island posłuchać opowieści o ukrytych skarbach Piratów z Karaibów i zatopionym na pokładzie Hiszpańskiej Armady złocie Azteków.  Zapomnieć się w idyllicznym zakątku Margot Bay, otoczonego stromymi zalesionymi wzgórzami, gdzie Rex Harrison jako Doktor Dolittle rozmawiał ze zwierzętami w filmie z 1967 r.

 

I oddać się nieskończenie wielu innym życiowym przyjemnością, które nie sposób w tej chwili wymienić...

 

 

 

  Krzysztof Kolumb>>  Nawigator Misji >>Wyposażenie Misji  Skrzynka Kontaktowa >>