Nawigator Misji >>Wyposażenie Misji  Skrzynka Kontaktowa >>  Archiwum Zdjęć >>

Misja Karaiby to fantastyczna wakacyjna przygoda. Słońce, wiatr, woda,  piaszczyste białe plaże, palmy kokosowe, rum, dziewicze rafy i dzikie morskie stworzenia . Prawdziwy Tropikalny Raj na Ziemi. Strefa Operacji >>

Zadaniem każdej ośmioosobowej Ekspedycji będzie eksploracja wysp i raf archipelagu. Ekspedycje wyruszą z Martyniki by w 14 dniowym rejsie „podbić” Dominikę, St. Lucie, St. Vincent i Grenadyny. Zarówno pod wodą jak i na powierzchni czeka na Was mnóstwo atrakcji.

Operacje >>

Wszystkie z przygotowanych przez nas Ekspedycji mają swój wyjątkowy charakter. Będziemy Łowcami Skarbów, ruszymy tropem „Piratów z Karaibów”, zapolujemy na rekiny i odnajdziemy zatopione wraki ...Przeżyjemy wiele ekscytujących przygód, bawiąc się przy tym doskonale.

Kalendarz Ekspedycji >>

MISJA KARAIBY

Nasi Agenci wyruszą w niezapomniany rejs na pokładzie największych i najbardziej luksusowych jachtów jakie udało nam się znaleźć w całym akwenie Wysp Zawietrznych. Dwuosobowe kajuty z łazienkami, duża, doskonale wyposażona mesa serwująca wyśmienite kolonialne posiłki i tropikalne drinki, obszerny kokpit, najnowsze systemy nawigacji, doświadczona załoga gwarantują komfort i bezpieczeństwo operacji.

Wyposażenie Misji >>