OPERACJE NAWODNE/PODWODNE

Na każdej z wysp do której uda mam się dotrzeć czeka na odkrywcę ogrom pracy.

Eksploracja wysp nie będzie łatwa ale na pewno bardzo interesująca. Każda z wysp różni się od pozostałych pod wieloma względami. Klimatem, historią, infrastruktura i rozwojem gospodarczym. Występująca na nich fauna i florą. Jednak wszędzie uśmiechem witają wiecznie zadowoleni z życia tubylcy, oferując mnóstwo atrakcji.

Czynne i wygasłe wulkany, tropikalne wodospady, dziewicze lasy równikowe, obserwacja wielorybów i delfinów. Każda z wysp posiada bogaty kalendarz imprez i słynnych na całym świecie wydarzeń: Dominica Carnival, St. Vincent Gospel Festiwal, St. Lucia Jazz Festiwal… Nagroda w Turnieju Golfowym na Canouan wynosi 1 milion dolarów, w zawodach wędkarskich na St. Vincent marliny osiągają rekordowe rozmiary, a St. Lucia rokrocznie zdobywa tytuł Najlepszego na świecie Miejsca Ślubu i Celu Podróży Poślubnych.

Niestety dotarła do nas tylko część informacji Agenta który odbył rekonesans wokół Soufriere na St. Luci, ale daje ona pewien obraz ile pracy na każdej z wysp czeka Was podczas wyprawy:

Raport Specjalny 280/MK/NG

By odkryć Małe Antyle użyj             Nawigatora Strefy >>

  Nawigator Strefy >>Wyposażenie MisjiRaport Scotts HeadRaport St. Lucia/La SofriereRaport Wyspy Zawietrzne  Archiwum Zdjęć >>Raport Raj Karaiby  Skrzynka Kontaktowa >>  Archiwum Zdjęć >>