Pole tekstowe: FINANSOWANIE MISJI

Aby wyruszyć w Misję musisz użyć tajnych funduszy, tych które tak skrzętnie odkładałeś na taką okazję gdzieś na koncie w szwajcarskim banku, albo innym intratnym funduszu inwestycyjnym.

W Budżecie Misji niezbędne będą środki na utrzymanie jachtów, załogę, słodką wodę i paliwo. Prawdziwi Specjalni Agenci na Karaibach muszą zakosztować wódki-martini, rumowego ponczu, homarów, langust i krewetek, słodkich patatów i korzennych przypraw nie mówiąc już o innych darach morza i rajskich wysp. Bez tego wykonanie zadania nie byłoby możliwe.

Aby dotrzeć w Strefę Misji musisz opłacić jedną z linii lotniczych aby bezpiecznie dostać się na jedną z karaibskich wysp. Wtajemniczyliśmy najwyższych rangą pracowników Air France w kilka szczegółów naszej misji, tylko tyle aby dostarczyć Cię na jedną z najpiękniejszych wysp w tym regionie - Martynikę .

Agenci Operacji Podwodnych będą musieli opłacić naszych rezydentów za dostarczenie sprzętu i logistykę w strefę zrzutu (Pakiet Nurkowy).

Pole tekstowe: Międzynarodowe Lotnisko Canou—St. Vincent
Budżet Misji  Budżet Misji >>  Nawigator Misji >>Wyposażenie Misji  Skrzynka Kontaktowa >>  Ważne Dokumenty >> Umowa Zgłoszenie Bilety Air France Warunki Uczestnictwa Świadczenia Instrukcja Transferu