ZASADY OPERACJI

Jedyne co musisz zrobić to zostać naszym Specjalnym Agentem na Karaibach i osiągnąć Cel Misji. Jakie drogi i  zadania  wybierzesz zależy  tylko od Ciebie.

Przede wszystkim musisz się śpieszyć. Do rozpoczęcia Misji zostało niewiele czasu, a po życiową przygodę możemy wysłać nie więcej niż ośmiu Agentów w jednej Ekspedycji. Im szybciej podejmiesz decyzje tym większa szansa, że nie ominie Cię coś niezwykłego.

Po wylądowaniu na Martynice nasi Rezydenci dostarczą Cię na luksusowy jacht, który będzie Twoim domem przez najbliższe dwa tygodnie.

Nie musisz mieć zaliczonego żadnego Specjalnego Szkolenia, chyba, że planujesz udział w Operacjach Podwodnych. W takim wypadku nie zapomnij o dokumencie potwierdzającym Twoje uprawnienia.

Już pierwszego wieczoru podczas wyśmienitej kolacji wraz z innymi Agentami podejmiecie decyzje o przebiegu Waszej Misji. Od Was zależeć będzie które z wysp odwiedzicie i ile czasu poświęcicie na ich eksplorowanie. Jak i gdzie prowadzić będziecie Podwodne i Nawodne Operacje Specjalne. Pod wpływem bieżących wypadków i rozwijających się scenariuszy zawsze będziecie mogli zmienić trasę, pod warunkiem, że nie zagrozi to bezpieczeństwu Misji.

Tym z Was którzy będą chcieli wesprzeć załogę w obsłudze jachtu, przydzielone zostaną zadania. Zarówno za sterem, przy żaglach jak i w kambuzie. Możesz zostać 3 oficerem odpowiedzialnym za aprowizację jednostki, lub nawigatorem obsługującym radar i GPS.

Jeżeli wolisz poczuć się jak pasażer pierwszej klasy Quin Marry II, po prostu wyleguj się na pokładzie z egzotycznym drinkiem w reku, a dla ochłody zanurz się w lazurowych wodach bajecznie pięknych zatoczek Morza Karaibskiego. Wieczorami zaś oddaj się ekstazie latynoskich rytmów w portowej tawernie lub na popularnych wśród kreolskiej ludności domowych fiestach.

Informacje na temat Twoich zadań zarówno pod jak i nad wodą znajdziesz w dalszej części Akt Misji i w specjalnych raportach, które otrzymasz. Wszystko to oczywiście możesz ale nie musisz zrobić.

To jak wypełnisz je treścią zależy już tylko od Ciebie, my dajemy Ci możliwość spełnienia Twoich marzeń o najwspanialszych wakacjach w życiu.

  Nawigator Misji >>Wyposażenie Misji  Skrzynka Kontaktowa >>  Archiwum Zdjęć >>